Geodeta w Jeleśniej

Usługi geodezyjne w Jeleśni stają się coraz bardziej popularne, gmina się rozbudowuje, powstają nowe osiedla, coraz więcej osób ucieka przed codziennym zgiełkiem dążąc do odrobiny luksusu w postaci własnego domu w okolicy. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba przejść pomyślnie wszystkie niezbędne procedury związane z budową i odbiorem tejże budowy do użytku i tu niezastąpione będzie wsparcie dobrego i uprawnionego geodety.

W ramach prowadzonej działalności geodeta Jeleśnia przygotuje nam mapę do celów projektowych, zajmie się także tyczeniem budynków i przyłączy, wykona inwentaryzację powykonawczą. Zlecając kompleksowe wykonanie prac możemy nieco zaoszczędzić niż w przypadku rozliczania się za każda usługę indywidualnie.

Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy oraz terminowe wykonanie usługi. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na dokonanie szybkiej i konkurencyjnej wyceny zadania. Prace wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu renomowanych producentów.

Zlecenia podejmujemy głównie na terenie Żywca, powiatu żywieckiego oraz bielskiego ze względu na znajomość terenu, łatwy dostęp do aktualnych map i informacji w zakresie planowanych i powstających na tym obszarze inwestycji. Pozwala nam to na sprawne załatwienie formalności w lokalnych, dobrze nam znanych urzędach.

Świadczymy usługi na rzecz:

  • firm budowlanych,
  • biur architektonicznych,
  • deweloperów,
  • instytucji,
  • klientów indywidualnych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania proszę o kontakt.

Łukasz Konstanty
Geodeta Jeleśnia

Formularz kontaktowy

Zostaw dane kontaktowe oddzwonimy