Geodeta w Twardorzeczce

Nasza działalność ma na celu sprostanie Państwa oczekiwaniom w zakresie fachowego wykonania prac z zakresu geodezji i kartografii.

Zapewniamy odpowiednią, stale pogłębianą wiedzę, profesjonalizm oraz wymagane doświadczenie. W terenie wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze dostępne technologie, dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się każdego skomplikowanego i nietypowego zlecenia.

Mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, wznawianie granic nieruchomości czy rozgraniczanie nieruchomości wykonujemy szybko i bez zbędnej zwłoki. Współpracujemy przy tym z miejscowymi urzędami, dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi inwestycjami oraz aktualnymi mapami na terenie gminy Lipowa.

Tutejszy geodeta Twardorzeczka obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak również duże firmy i instytucje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w jego potrzeby i oczekiwania. Podczas wykonywania usług służymy wsparciem oraz pomocą w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, wymagających długich i czasochłonnych pomiarów, wynikających między innymi z ukształtowania terenu. Współpracujemy z firmami budowlanymi, projektantami, biurami architektonicznymi, deweloperami.

Usługi świadczone są głównie na terenie powiatu żywieckiego oraz powiatu bielskiego. W przypadku pytań, wątpliwości lub chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Na wszystkie pytania odpowiadamy na bieżąco.

Łukasz Konstanty, Geodeta Twardorzeczka

Formularz kontaktowy

Zostaw dane kontaktowe oddzwonimy