Geodeta Milówka

Kompleksową usługę geodety Milówka kierujemy do osób indywidualnych, firm budowlanych, deweloperów, projektantów i biur architektonicznych.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy wszelkiego rodzaju mapy geodezyjne, zajmujemy się tyczeniem budynków i sieci uzbrojenia terenu, dokonujemy inwentaryzacji powykonawczej. Zajmujemy się również podziałami działek, rozgraniczeniem nieruchomości oraz obsługą geodezyjną inwestycji.

Geodeta Milówka to działalność usługowa nie tylko na obszarze gminy Milówka, ale również na terenie żywca i całego powiatu żywieckiego, a nawet bielskiego. Przed rozpoczęciem współpracy klient otrzymuje konkretne informacje na temat zakresu prac, objaśniamy czego może się spodziewać w trakcie wykonywania czynności oraz które rozwiązania będą dla niego korzystniejsze, również w zakresie ceny. Zlecając nam kompleksową usługę geodezji zapłaci znacznie mniej niż rozliczając się za poszczególne prace.

Szybko i profesjonalnie realizujemy każde zlecenie, nie boimy się podejmowania spraw trudnych i skomplikowanych, wręcz przeciwnie, dają nam one dużą satysfakcję. Posiadany zakres uprawnień oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam oferować szeroki zakres usług w przystępnych cenach.

Wykonujemy następujące prace:

  • opracowujemy mapy do celów projektowych,
  • dokonujemy podziałów nieruchomości,
  • zajmujemy się tyczeniem budynków oraz sieci uzbrojenia terenu,
  • przeprowadzamy wznowienia granic nieruchomości
  • zajmujemy się obsługą geodezyjną inwestycji (tyczenie budynków, pomiary inwentaryzacyjne, opracowania projektów, wykonywanie pomiarów kontrolnych),
  • przeprowadzamy pomiary objętości mas ziemnych.

Więcej informacji na temat oferty uzyskają państwo poprzez kontakt telefoniczny albo formularz kontaktowy.

Zapraszam do kontaktu

Łukasz Konstanty, Uprawniony Geodeta Milówka

Formularz kontaktowy

Zostaw dane kontaktowe oddzwonimy