Geodeta Łodygowice

Geodeta jest zawodem zaufania publicznego. Profesja ta wymaga wykonywania zadań związanych z realizacją interesu publicznego. istotną kwestią jest fakt, że precyzyjne wykonanie pomiarów geodezyjnych przekłada się na wzrost bezpieczeństwa w obrębie inwestycji.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie bazując na posiadanych uprawnieniach. Zapewniamy przystępne ceny, najwyższą jakość i wykonanie zlecenia w możliwie najkrótszym terminie.

Geodeta Łodygowice, to nowoczesna firma geodezyjna świadcząca usługi na rzecz:

  • klientów indywidualnych,
  • inwestorów budowlanych,
  • projektantów.

Geodezja jest naszą pasją, dlatego też jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Bardzo chętnie współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami oraz klientami indywidualnymi. Cenimy sobie proste, przejrzyste warunki współpracy.

Wykonujemy pomiary sytuacyjne i wysokościowe terenu, sporządzamy precyzyjne mapy do celów projektowych oraz mapy zasadnicze. Zajmujemy się tyczeniem budynków, budowli oraz sieci uzbrojenia. Wykonujemy pomiary realizacyjne oraz powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne. Specjalizujemy się w podziałach działek, przy tym nie boimy się tych najtrudniejszych zleceń, wymagających większej ilości czasu. Przynoszą nam one znacznie większą satysfakcję. Zapewniamy szybkie i sprawne załatwienie procedur w urzędzie dzięki znajomości terenu, na którym prowadzimy działalność.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na odpowiedniej podstronie.

 

Łukasz Konstanty
Geodeta Łodygowice

 

Formularz kontaktowy

Zostaw dane kontaktowe oddzwonimy