Geodeta Pietrzykowice

Nasz geodeta w Pietrzykowicach to specjalista od pomiarów, mierniczy, profesjonalista zajmujący się odkształceniami budowli. Spotkasz go najczęściej w terenie, uzbrojonego w profesjonalny sprzęt do dokonywania precyzyjnych pomiarów.

Zakres usług geodezyjnych jest bardzo szeroki, to nie tylko praca na budowach, czy wyznaczanie w terenie budynków mieszkalnych, to przede wszystkim sporządzanie map. Tworzymy mapy do celów projektowych, mapy zasadnicze oraz mapy inwentaryzacyjne. Każda z nich jest potrzebna na innym etapie powstawania inwestycji.

Mapa do celów projektowych powstaje na bazie mapy zasadniczej, jest jej aktualizacją odzwierciedlającą projekt inwestycji. Ten rodzaj mamy jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę, sporządzenie takiego projektu wymagane jest również w przypadku podziału działki.

Mapa zasadnicza jest podstawowym opracowaniem geodezyjno-kartograficznym, służy do celów informacyjnych, stanowi bazę pod projekt.

Mapa inwentaryzacyjna opracowywana jest na sam koniec, jest niezbędna do zgłoszenia budynku do użytkowania.

Zgłaszając się do mnie otrzymają Państwo kompleksową obsługę w zakresie przygotowania wszystkich wyżej wymienionych map, dokonam precyzyjnych pomiarów i pomogę Państwu przebrnąć przez ten trudny etap budowy. Zlecając wykonanie kompleksowych prac na terenie inwestycji poniosą Państwo dużo niższe koszty niż w przypadku zlecenia poszczególnych czynności niezależnym wykonawcom.

W przypadku pytań zawsze pozostaję do państwa dyspozycji zarówno pod telefonem jak również poprzez pocztę elektroniczną.

Łukasz Konstanty, Geodeta Pietrzykowice

Formularz kontaktowy

Zostaw dane kontaktowe oddzwonimy